Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Wiśniowa tunika z zaokrąglonym dołem - SHARON

* materiał bluzki-tuniki jest elastyczny

40,00 zł
Rozmiar
Brak w magazynie

Do DARMOWEJ WYSYŁKI brakuje 350,00 zł, DARMOWA WYSYŁKA od 350,00 zł
Index:
Ulubione0
Opis

Wiśniowa tunika z zaokrąglonym dołem - SHARON

Szczegółowe informacje: 

Sharon to tunika plus size, wykonana z wysokiej jakości dzianiny. Materiał jest elastyczny, dzięki czemu ładnie się dopasowuje i układa. Tunika maskuje dodatkowe kilogramy, podkreślając przy tym wszelkie kobiece atuty. Jeśli chętnie podążasz za trendami i szukasz czegoś co ożywi nawet najprostszą codzienną stylizację to Sharon to coś co powinnaś mieć w swojej szafie. Sharon to idealna opcja dla kobiet w większych rozmiarach.  Luźny krój pozwala w dyskretny sposób zamaskować ewentualne niedoskonałości sylwetki w okolicach brzucha. Sharon będzie bazą wielu ciekawych zimowo-wiosennych stylizacji. Bluzka w sam raz do pracy lub na co dzień. Wiśniowy kolor ożywi twoją stylizację i podkreśli każdą urodę. Sharon będzie bazą wielu ciekawych zimowo-wiosennych stylizacji. Bluzka w sam raz do pracy lub na co dzień. Tunika to świetna alternatywa dla klasycznych sukienek; możesz ją połączyć z legginsami, eleganckimi spodniami, a nawet ze spódnicą.  Bluzka ma kieszonki, w których schowasz niezbędne drobiazgi. Dekolt typu łódka ładnie eksponują kobiecą szyję. Dół tuniki ładnie zaokrąglony. Skład surowcowy: 94% wiskoza, 6% elastan. Produkt uszyty w Polsce.

Naszym zdaniem: Jednokolorowa tunika to niezbędnik kobiecej garderoby. Doskonale wpasowuje się w dzienne jak i wieczorowe stylizacje. Zależnie od dobory innych elementów Sharon możesz wystylizować na ważne, biznesowe spotkanie jak i luźne spotkanie ze znajomymi.

Szczegóły produktu

Opis

Rozpiętość rozmiarów
Rozmiary: (40-54)

Wystaw opinię

* materiał bluzki-tuniki jest elastyczny

monetization_on Wystaw opinię i zdobądź kupon rabatowy 5%
*ważny do 30 dni
thumb_up TAK thumb_down Nie
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj