Piękno nie ma rozmiaru - myśl pozytywnie! Aukcje charytatywne Kasi z fajnainiechuda.pl

Wysłano na2016-03-19
Ulubione0

Od początku działania XL-ki w kontakcie z Wami (czytelnikami, klientkami) staramy się promować pozytywny sposób myślenia o sobie - zdrowej samoakceptacji, zrozumienia dla własnych uwarunkowań fizycznych i miłości do swojego ciała niezależnie od jego rozmiaru. Z tego powodu bardzo chętnie angażujemy się w akcje, które są z tym związane i wspieramy osoby, które myślą podobnie do nas. Jedną z takich osób jest z pewnością Kasia z bloga fajnainiechuda.pl - dzięki sesji fotograficznej organizowanej przez nas wspólnie z Kasią jesienią zeszłego roku miałyśmy okazję poznać się osobiście.

Od początku działania XL-ki w kontakcie z Wami (czytelnikami, klientkami) staramy się promować pozytywny sposób myślenia o sobie - zdrowej samoakceptacji, zrozumienia dla własnych uwarunkowań fizycznych i miłości do swojego ciała niezależnie od jego rozmiaru. Z tego powodu bardzo chętnie angażujemy się w akcje, które są z tym związane i wspieramy osoby, które myślą podobnie do nas. Jedną z takich osób jest z pewnością Kasia z bloga fajnainiechuda.pl - dzięki sesji fotograficznej organizowanej przez nas wspólnie z Kasią jesienią zeszłego roku miałyśmy okazję poznać się osobiście.

światło dla życia fajnainiechuda

Kasia jest osobą wyjątkową, szczerze otwartą na ludzi, zawsze pozytywnie myślącą i zaangażowaną społecznie. Jakiś czas temu razem z fotograf Anną Sychowicz zorganizowała sesję zdjęciową, by udowodnić kobietom, że można być piękną niezależnie od wagi oraz warto lubić swoje ciało, takim jakie ono jest. Efekty tej sesji jakiś czas temu prezentowaliśmy na naszym profilu facebook, a na zdjęciach została wykorzystana halka wyszczuplająca z asortymentu XL-k.

halka wyszczuplająca xl-ka.pl fajnainiechuda anna sychowicz

Czytelnicy bloga Kasi mogli samodzielnie wybrać dwa zdjęcia, które zostały przekazane do licytacji na portalu allegro. Środki mają być przekazane na rzecz fundacji Światło dla Życia zajmującej się tematyką zaburzeń odżywiania - między innymi bulimią i anoreksją.

Odważ się i zrób coś dobrego dla innych!
LICYTUJ FOTOGRAFIĘ NUMER JEDEN
LICYTUJ FOTOGRAFIĘ NUMER DWA

"Celem sesji było zwrócenie uwagi na niejednoznaczny symbol piękna, który nie powinien być określany przez rozmiar i nie powinien zamykać człowieka w ograniczeniach swojego ciała. Wolność, to podstawowa wartość i mamy do niej prawo. W innym przypadku stajemy sie zakładnikami opinii, oczekiwań, czy norm, a nieadekwatność i niedopasowanie do nich moze skutkować pogrążeniem się w samotności lub wycofaniu."
(Kasia z fajnainiechuda.pl)

światlo dla życia fundacja bulimia leczenie
Na zdjęciu powyżej  - jeden z plakatów fundacji Światło dla Życia.
Gorąco zachęcamy Was do wsparcia akcji "Piękno wolne od ograniczeń" i licytacji dwóch zdjęć wystawionych na aukcjach. Koniec licytacji dnia 29 marca 2016 r, a minimalna kwota wyjściowa to tylko 30 zł.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj