Spodnie dla wysokich kobiet - duże rozmiary w sklepie XL-ka

Wysłano na2016-08-05
Ulubione0

Kobiety plus size często mają kłopot z dobraniem odpowiednich spodni, z reguły problemem jest samo znalezienie ich w dużych rozmiarach. Jeżeli jednak dochodzi do tego wysoki wzrost, dobranie odpowiednich spodni graniczy z cudem. W sklepie XL-ka proponujemy spodnie dla wysokich kobiet w dużych rozmiarach. Jeansy - bo o nich mowa występują w trzech wariantach kolorystycznych. Model I jest w kolorze jasnego jeansu, model II to trochę ciemniejszy jeans oraz model III w ciemnym granacie, który dodatkowo optycznie wyszczupla. Panie zdecydowanie lubią chodzić właśnie w ciemnych jeansach, ponieważ wyglądają w nich korzystnie i mogą połączyć je z wieloma dodatkami w przeróżnych kolorach.

Kobiety plus size często mają kłopot z dobraniem odpowiednich spodni, z reguły problemem jest samo znalezienie ich w dużych rozmiarach. Jeżeli jednak dochodzi do tego wysoki wzrost, dobranie odpowiednich spodni graniczy z cudem. W sklepie XL-ka proponujemy spodnie dla wysokich kobiet w dużych rozmiarach. Jeansy - bo o nich mowa występują w trzech wariantach kolorystycznych. Model I jest w kolorze jasnego jeansu, model II to trochę ciemniejszy jeans oraz model III w ciemnym granacie, który dodatkowo optycznie wyszczupla. Panie zdecydowanie lubią chodzić właśnie w ciemnych jeansach, ponieważ wyglądają w nich korzystnie i mogą połączyć je z wieloma dodatkami w przeróżnych kolorach.

spodnie jeansowe w dużych rozmiarach

Modne, jeansowe spodnie dla wysokich kobiet plus size

Wszystkie trzy modele mają zbliżony fason, charakteryzujący się wysokim stanem, który doskonale maskuje brzuszek i ukrywa niedoskonałości. Spodnie mają kieszenie zarówno z przodu jak i z tył. Na jednej z tylnych kieszonek w dwóch pierwszych modelach jest naszywka w kolorze jasnego brązu, która została wykonana z eco skóry i stanowi element dekoracyjny. Spodnie zapinane są na guzik oraz suwak, z łatwością można je rozpiąć i założyć bądź zdjąć. Jeans jest rozciągliwy, dzięki temu spodnie doskonale dopasowują się do sylwetki. Nogawki zwężają się ku dołowi, przez to wysmuklają nogi. Spodnie z jeansu można zestawić tak naprawdę ze wszystkim. Zarówno połączenie z biała koszulą, jak i białą koszulką będzie wyglądało świetnie. Wszystko zależy od miejsca, w które mamy się wybrać w naszej stylizacji. Adekwatny strój jest bardzo ważny, dlatego warto zwrócić na to szczególną uwagę. Odpowiednie dodatki dopełnią stylizację, a to działa tylko i wyłącznie na naszą korzyść i pozwala czuć się nam pewnie w swoim stroju.

Jeżeli poszukujesz spodni jeansowych w dużych rozmiarach, a dodatkowo jesteś wysoką kobietą, zapraszamy do sklepu internetowego XL-ka.pl. Tutaj znajdziesz opisane modele i tabele wymiarów, które ułatwią dobranie odpowiedniego rozmiaru. Zapraszamy na XL-ka.pl.

Spodnie jeansowe znajdziesz TUTAJ!

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj