Zobacz, jak wypiękniała Beata! Metamorfoza blogerki Beaty Tomaszek

Wysłano na2017-03-31
Ulubione0

Metamorfoza - jedne do niej wzdychają, inne. po prostu biorą sprawy w swoje ręce! Bo podobno nic tak nie poprawia nastroju, jak zmieniona fryzura, olśniewający makijaż i oczywiście kilka nowości w szafie. To, tak przy piątku. dziewczyny - podglądamy i działamy! Przedstawiamy przedsiębiorczą blogerkę - Beatę Tomaszek - jedną z tych kobiet, które lubią być w ciągłym ruchu. Motywowana rozwojem osobistym i szczerymi chęciami poznania (dotyczy nawet dziedzin z natury określanych jako codzienne) potrafi w sposób lekki i niecodzienny, dozowany przez nutkę humorystyczną, stworzyć i zaprezentować swoją przemianę. Nauka makijażu, powszechnie kwitowana sformułowaniem - "eee, a co w tym trudnego?" - może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy, zwłaszcza, gdy do gry wchodzi dobór odpowiedniej palety kolorystycznej, tak byśmy zbytnio się nie "zaróżowiły" ani nie zażółciły". Cała gama trików, zasad i pędzli potrafi przytłoczyć. Ale nie dajmy się zwariować i spójrzmy jak z tym poradziła sobie nasza bohaterka.

Metamorfoza - jedne do niej wzdychają, inne. po prostu biorą sprawy w swoje ręce! Bo podobno nic tak nie poprawia nastroju, jak zmieniona fryzura, olśniewający makijaż i oczywiście kilka nowości w szafie. To, tak przy piątku. dziewczyny - podglądamy i działamy!

Przedstawiamy przedsiębiorczą blogerkę - Beatę Tomaszek - jedną z tych kobiet, które lubią być w ciągłym ruchu. Motywowana rozwojem osobistym i szczerymi chęciami poznania (dotyczy nawet dziedzin z natury określanych jako codzienne) potrafi w sposób lekki i niecodzienny, dozowany przez nutkę humorystyczną, stworzyć i zaprezentować swoją przemianę. Nauka makijażu, powszechnie kwitowana sformułowaniem - "eee, a co w tym trudnego?" - może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy, zwłaszcza, gdy do gry wchodzi dobór odpowiedniej palety kolorystycznej, tak byśmy zbytnio się nie "zaróżowiły" ani nie zażółciły". Cała gama trików, zasad i pędzli potrafi przytłoczyć. Ale nie dajmy się zwariować i spójrzmy jak z tym poradziła sobie nasza bohaterka.

Beata to niesamowicie pozytywna osoba, która nieprzeciętnie opisuje swoje zmagania - zmagania ze zmianą image - a może trochę siebie? Jak jej poszło? Oceńcie same!

Na sesji Beata pojawiła się w naszych produktach, między innymi w granatowej bluzce MAYA.

Przed i po:
blog

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj