Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Legginsy antycellulitowe plus size

Wysłano na2018-10-10
Ulubione0

Legginsy również mogą pomóc nam walczyć z pomarańczową skórką, z którą nie jedna z nas ma problem. Legginsy antycellulitowe pochodzą z ekologicznej linii produkcyjnej. Legginsy z wykończeniem antycellulitowym GIK pochodzącym z kofeiny oraz miłorzębu mają działanie przeciwbakteryjne oparte na bazie chiotozanu i nawilżające. Dzięki temu produkt wspomaga nasze krążenie przez co komórki naszego ciała są odpowiednio zaopatrzone we wszystkie niezbędne składniki. Inne właściwości to redukcja wolnych rodników, regulacja wilgotności skóry oraz pomoc w walce z cellulitem, co dla kobiet jest bardzo ważne. Legginsy na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od pozostałych, jednak ich właściwości są zdecydowaną zaletą.

Legginsy również mogą pomóc nam walczyć z pomarańczową skórką, z którą nie jedna z nas ma problem. Legginsy antycellulitowe pochodzą z ekologicznej linii produkcyjnej. Legginsy z wykończeniem antycellulitowym GIK pochodzącym z kofeiny oraz miłorzębu mają działanie przeciwbakteryjne oparte na bazie chiotozanu i nawilżające. Dzięki temu produkt wspomaga nasze krążenie przez co komórki naszego ciała są odpowiednio zaopatrzone we wszystkie niezbędne składniki. Inne właściwości to redukcja wolnych rodników, regulacja wilgotności skóry oraz pomoc w walce z cellulitem, co dla kobiet jest bardzo ważne. Legginsy na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od pozostałych, jednak ich właściwości są zdecydowaną zaletą.

legginsy antycellulitowe

Legginsy antycellulitowe plus size w sklepie XL-ka

W sklepie XL-ka legginsy antycellulitowe z efektem push-up już dostępne. Produkt ma pas o szerokości około 8 cm, który dobrze utrzymuje legginsy na właściwym miejscu. Materiał delikatnie się mieni, jednak to zupełnie nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu legginsów.

Legginsy antycellulitowe znajdziecie TUTAJ!

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj