Wygodne koszulki na lato - w uniwersalnym dużym rozmiarze

Wysłano na2014-06-19
Ulubione0
Koszulki z królikiem dostępne są w ofercie XL-ki od około miesiąca - to wakacyjna oferta sklepu w atrakcyjnej, niskiej cenie (cena od początku jest stała i wynosi jedynie 39,90). Ciemno-różową wersję koszulki prezentuje na sobie modelka plus size - Agnieszka Kownacka Rogalska.

Koszulki z królikiem dostępne są w ofercie XL-ki od około miesiąca - to wakacyjna oferta sklepu w atrakcyjnej, niskiej cenie (cena od początku jest stała i wynosi jedynie 39,90). Ciemno-różową wersję koszulki prezentuje na sobie modelka plus size - Agnieszka Kownacka Rogalska.

Koszulki dostępne są w jednym, uniwersalnym rozmiarze (pomiędzy 46-50) ale za to w wielu kolorach. Na Paniach w rozmiarze 46 będących niższego wzrostu wyglądają bardziej jak tunika. Materiał jest mocno rozciągliwy zatem koszulka jest odpowiednia również dla Pań w rozmiarze 48 i małym rozmiarze 50 (wg. rozmiarów Polskich).

zdjęcie---koszulka

Wszystkie aktualnie dostępne kolory dostępne są w kategorii bluzki - sprawdź. Rada: warto kupić dwie - za wysyłkę płaci się tylko raz.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj