Koszulka dla XL-ki

Wysłano na2014-08-21
Ulubione0
Choć w sklepie XL-ka znajdziecie przede wszystkim żakiety, bluzki i sukienki w dużych rozmiarach - czyli nieco poważniejsze, większe zakupy, jednak od czasu do czasu można znaleźć też fajne, wygodne ubrania na co dzień w niskich, przystępnych cenach. Przykładem takiej rzeczy jest koszulka z królikiem, dostępna w dość dużym rozmiarze uniwersalnym tj. 46-50. Wcześniej różową wersję tej koszulki prezentowała modelka plus size - Agnieszka Kownacka Rogalska. Zbliża się jednak jesień, więc pora postawić na bardziej stonowane kolory, na przykład beże. Taką koszulkę prezentuje Iza z bloga Adore My Size.

Choć w sklepie XL-ka znajdziecie przede wszystkim żakiety, bluzki i sukienki w dużych rozmiarach - czyli nieco poważniejsze, większe zakupy, jednak od czasu do czasu można znaleźć też fajne, wygodne ubrania na co dzień w niskich, przystępnych cenach. Przykładem takiej rzeczy jest koszulka z królikiem, dostępna w dość dużym rozmiarze uniwersalnym tj. 46-50.  Wcześniej różową wersję tej koszulki prezentowała modelka plus size - Agnieszka Kownacka Rogalska. Zbliża się jednak jesień, więc pora postawić na bardziej stonowane kolory, na przykład beże. Taką koszulkę prezentuje Iza z bloga Adore My Size.

Adore-My-Size---współpraca-sklep-XL-ka

Iza nosi rozmiar na granicy 46-48, dlatego koszulka przypomina nieco tunikę. Delikatny, lejący się materiał ładnie opina górę i podkreśla kobiecą sylwetkę. Wszystkie dostępne koszulki z tej serii znajdziecie w kategorii: bluzki/bluzy.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj