dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Nowość - narzutka z kołnierzem - ciepła, w dużych rozmiarach

Wysłano na2014-10-24
Ulubione0

Na dworze coraz chłodniej i choć nadal trwa jesień, XL-ka szykuje się już do zimy. W związku z tym, wprowadzamy do sklepu asortyment, który pozwoli Wam nieco docieplić dotychczasową garderobę. Ciepłe, narzutki - bluzy z kołnierzem są wygodne i dobrze trzymają temperaturę. Mogą je nosić osoby w każdym wieku, a po za tym - nie są drogie. Cenę ustaliliśmy na 98 zł, tak aby produkt był dla Was bardziej przystępny i by nie stanowił dużego obciążenia dla budżetu.

Na dworze coraz chłodniej i choć nadal trwa jesień, XL-ka szykuje się już do zimy. W związku z tym, wprowadzamy do sklepu asortyment, który pozwoli Wam nieco docieplić dotychczasową garderobę. Ciepłe, narzutki - bluzy z kołnierzem są wygodne i dobrze trzymają temperaturę. Mogą je nosić osoby w każdym wieku, a po za tym - nie są drogie. Cenę ustaliliśmy na 98 zł, tak aby produkt był dla Was bardziej przystępny i by nie stanowił dużego obciążenia dla budżetu.

Jak je nosić? Do czarnej podkoszulki z krótkim bądź długim rękawem polecamy kolor jasnoszary. Jeśli natomiast pod spodem częściej wybieracie jaśniejsze kolory - na wierzch lepsza będzie wersja ciemniejsza.

(do zdjęcia poniżej pozowała nam śliczna, bardzo młoda modelka - Patrycja - dziękujemy!)

narzutki_w_dużych_rozmiarach

Narzutki posiadają wygodne duże kieszenie na bokach - takie jakie w XL-ce najbardziej lubimy.
Dostępne są do rozmiaru 50.

narzutka_2

Który kolor odpowiada Wam bardziej?

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj