Nowość - narzutka z kołnierzem - ciepła, w dużych rozmiarach

Wysłano na2014-10-24
Ulubione0
Na dworze coraz chłodniej i choć nadal trwa jesień, XL-ka szykuje się już do zimy. W związku z tym, wprowadzamy do sklepu asortyment, który pozwoli Wam nieco docieplić dotychczasową garderobę. Ciepłe, narzutki - bluzy z kołnierzem są wygodne i dobrze trzymają temperaturę. Mogą je nosić osoby w każdym wieku, a po za tym - nie są drogie. Cenę ustaliliśmy na 98 zł, tak aby produkt był dla Was bardziej przystępny i by nie stanowił dużego obciążenia dla budżetu.

Na dworze coraz chłodniej i choć nadal trwa jesień, XL-ka szykuje się już do zimy. W związku z tym, wprowadzamy do sklepu asortyment, który pozwoli Wam nieco docieplić dotychczasową garderobę. Ciepłe, narzutki - bluzy z kołnierzem są wygodne i dobrze trzymają temperaturę. Mogą je nosić osoby w każdym wieku, a po za tym - nie są drogie. Cenę ustaliliśmy na 98 zł, tak aby produkt był dla Was bardziej przystępny i by nie stanowił dużego obciążenia dla budżetu.

Jak je nosić? Do czarnej podkoszulki z krótkim bądź długim rękawem polecamy kolor jasnoszary. Jeśli natomiast pod spodem częściej wybieracie jaśniejsze kolory - na wierzch lepsza będzie wersja ciemniejsza.

(do zdjęcia poniżej pozowała nam śliczna, bardzo młoda modelka - Patrycja - dziękujemy!)

narzutki_w_dużych_rozmiarach

Narzutki posiadają wygodne duże kieszenie na bokach - takie jakie w XL-ce najbardziej lubimy.
Dostępne są do rozmiaru 50.

narzutka_2

Który kolor odpowiada Wam bardziej? jasny szary do kupienia TUciemny szary do kupienia TU

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj