Zgrabne kurtki przejściowe w dużych rozmiarach

Wysłano na2015-03-03
Ulubione0

Kurtka przejściowa to obowiązkowy element każdej damskiej garderoby. W ofercie XL-ka pojawiły się nowe kurtki przejściowe, w różnych wersjach i kolorach: krótkie damskie kurtki na stójce (niebieskie i granatowe) lub dłuższe kurtki zakrywające pupę - w kolorze grafitowym. W poprzednim sezonie modne były spokojne, stonowane beże i granaty - w nowej kolekcji poza spokojnym grafiem i granatowym mamy do wyboru również kurtki niebieskie - w kolorze nasyconego błękitu i w granacie. Jasne kolory wybierają najczęściej młodsze osoby, warto pamiętać, że takie kolory dodają twarzy uroku i odejmują lat.

Kurtka przejściowa to obowiązkowy element każdej damskiej garderoby. W ofercie XL-ka pojawiły się nowe  kurtki przejściowe, w różnych wersjach i kolorach: krótkie damskie kurtki na stójce (niebieskie i granatowe) lub dłuższe kurtki zakrywające pupę - w kolorze grafitowym.  W poprzednim sezonie modne były spokojne, stonowane beże i granaty - w nowej kolekcji poza spokojnym grafiem i granatowym mamy do wyboru również kurtki niebieskie - w kolorze nasyconego błękitu i w granacie. Jasne kolory wybierają najczęściej młodsze osoby, warto pamiętać, że takie kolory dodają twarzy uroku i odejmują lat.
PEŁNĄ OFERTĘ KURTEK XL-KA SPRAWDŹ TUTAJ

kurtki_przejściowe_baner_ee

Na stronie XL-ki dostępne są także duże rozmiary damskie. W karcie produktu możesz szczegółowo sprawdzić wymiary kurtek, a w razie wątpliwości wystarczy przedzwonić i spytać - pomożemy dobrać krój i fason oraz udzielimy fachowej porady.

Jak poznać kurtkę wysokiej jakości?
- zwróć uwagę na detale: jak wygląda podszewka (jeśli kupujesz w sklepie internetowym - sprawdź czy sklep udostępnia jej zdjęcia)
- jak wyglądają wykończenia suwaka (podwójna lamówka jest bardziej pracochłonna niż pojedyncza)
- czy kurtka posiada kieszenie - jeśli tak, jak są one wykonane
- jaki jest sposób zapinania - czy na zdjęciach wyraźnie widać suwak lub napy?
- czy rękaw można wywinąć i jaka jest jego długość
- czy sklep udostępnia dokładne tabele wymiarów

Kurtki z fasonu ze stójką (w sklepie XL-ka dostępny jest kolor granatowy i niebieski wyróżnia szczególnie staranne wykonanie i przemyślany krój, wymagający dużo wysiłku w trakcie kilku etapów przygotowania na szwalni. Od spodu kurtka podzielona jest na kilka mniejszych części, które łatwiej odróżnić dzięki specjalnie zastosowanej, kolorowej podszewce. Każda część jest inna i wymagała osobnego wykroju, jednak dzięki temu uzyskano wyjątkowo zgrabny, kobiecy fason.

Wskazówki przed zakupem: zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź dokładnie tabelę rozmiarów. Pamiętaj, że kurtka posiada wcięcie w talii, dlatego sprawdź centymetrem swój obwód w tym miejscu. W razie kłopotów lub wątpliwości dzwoń do nas - udzielimy fachowej porady.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj