dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Mocna halka wyszczuplająca duże rozmiary - wysmukli brzuch, talię i pupę

Wysłano na2015-06-17
Ulubione0

Mocna halka wyszczuplająca dostępna w dużym rozmiarze to rzadkość. Haleczki dostępne od czasu do czasu w supermarketach często nie spełniają norm jakościowych i nie zadowalają klientek, pozostawiając potem niemiłe wrażenie i brak zaufania do tego typu bielizny. W XL-ce długo szukaliśmy halek korygujących, które byłyby mocne, starannie wykonane i w dodatku dostępne w rozmiarówce plus size - idealnej dla pięknych puszystych kobiet.

Mocna halka wyszczuplająca dostępna w dużym rozmiarze to rzadkość. Haleczki dostępne od czasu do czasu w supermarketach często nie spełniają norm jakościowych i nie zadowalają klientek, pozostawiając potem niemiłe wrażenie i brak zaufania do tego typu bielizny. W XL-ce długo szukaliśmy halek korygujących, które byłyby mocne, starannie wykonane i w dodatku dostępne w rozmiarówce plus size - idealnej dla pięknych puszystych kobiet.

Udało się - czarna halka korygująca dostępna w ofercie XL-ki jest droższa, niż przeciętne produkty dostępne na rynku - natomiast wykonana jest z bardzo zwartej i jednocześnie elastycznej mikrofibry, dając widoczny efekt wyszczuplania zarówno w rozmiarze 40 jak i rozmiarze 50 oraz 52. Można nosić ją do sukienek, ale także podwinąć cienką warstwę dwukrotnie i bez żadnych większych śladów pod bluzką - zakładać do spodni. Haleczki nie niszczą się nawet po wielokrotnym użytkowaniu i przy odpowiednio dobranym rozmiarze (jest to bardzo ważne!) - mocno trzymają się na biodrach, bez podwijania do góry.

halka wyszczuplająca duże rozmiary damskie xxxl

Halka wyszczuplająca - na jaką okazję i dla kogo?

Halka wyszczuplająca doskonale sprawdzi się na co dzień, gdyż koryguje sylwetkę, sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i zwarta. W zestawieniu z sukienkami wieczorowymi i do pracy, zwłaszcza o kroju ołówkowym będzie wyglądała olśniewająco i może zmniejszyć faktyczny rozmiar. Wygładzi wałeczki i nierówności, wymodeluje talię i pupę oraz lekko podtrzyma biust i skoryguje sylwetkę (wypchnięcie biustu do przodu).

Polecamy ją szczególnie Paniom o figurze jabłka (modelowanie talii i brzucha) oraz o figurze gruszki (w zasadzie jedyna bielizna wyszczuplająca, która wymodeluje uda i jest przy tym bardzo kobieca oraz wygodna w użytkowaniu).

Jak dobrać rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Wybierając bieliznę wyszczuplającą najlepiej decydować się na rozmiar, taki jaki wynika z tabeli umieszczonej tuż obok zdjęć produktu (nad koszykiem). Bielizna zbyt mała (najczęstszy błąd przy wybieraniu bielizny wysmuklającej) może podwijać się - nie będzie wtedy zbyt komfortowa. Jeśli nie wiesz jaki rozmiar bielizny wyszczuplającej wybrać lub jesteś na granicy rozmiarów - skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail. Zawsze chętnie podpowiadamy!

Sprawdź swoje wymiary i wybierz kolor halki.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj