dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Seledynowe bluzki z rumiankiem - TERAZ taniej 30% (do rozmiaru 54)

Wysłano na2015-06-20
Ulubione0
Seledynowe bluzki z rumiankiem to propozycja na typowo polską letnią pogodę - mocna, zwarta dzianina sprawdzi się dobrze w ciepły, ale niezbyt upalny dzień, do temperatury ok 23-24C - ochroni przed lekkim chłodem i wiatrem. Bluzka jest ciepła, wygodna i miła w dotyku. Rękawki i dekolt wykończone na surowo, a tył bluzki jest modnie zaokrąglony. Popularne w XL-ce bluzeczki z rumiankiem dostępne są nie tylko w dużych rozmiarach - aż do 54, ale także w niższej cenie (uwaga: przecena może być ograniczona czasowo).

Seledynowe bluzki z rumiankiem to propozycja na typowo polską letnią pogodę - mocna, zwarta dzianina sprawdzi się dobrze w ciepły, ale niezbyt upalny dzień, do temperatury ok 23-24C - ochroni przed lekkim chłodem i wiatrem. Bluzka jest ciepła, wygodna i miła w dotyku. Rękawki i dekolt wykończone na surowo, a tył bluzki jest modnie zaokrąglony.

Popularne w XL-ce bluzeczki z rumiankiem dostępne są nie tylko w dużych rozmiarach - aż do 54, ale także w niższej cenie (uwaga: przecena może być ograniczona czasowo).

seledynowa bluzka rozmiar 54
Bluzki produkcji Polskiej, ładnie starannie wykonane, z wyjątkowo elegancką metką - idealne również na prezent. Polecamy dla tych kobiet plus size lubiących codzienny luz i wygodę - do jeansów i legginsów - idealne.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj