Luźna letnia sukienka z naturalnego lnu - nowość w XL-ka

Wysłano na2015-07-01
Ulubione0

Razem z poprawą pogody wprowadzamy do sklepu nowe, letnie sukienki wykonane ze 100% naturalnego lnu (w kolorze jeansowym). Luźny i niezobowiązujący fason sprawia, że sukienka jest bardzo wygodna w noszeniu, nie opina sylwetki, ale subtelnie podkreśla kobiece kształty (dekolt w kształcie litery V, krótsza i mniej "oficjalna" długość eksponująca nogi). Sukienka doskonale sprawdzi się zarówno do wysokich letnich sandałków, ale tak samo dobrze będzie wyglądać na plaży do niskich, wygodnych japonek czy flip-flopków.

Razem z poprawą pogody wprowadzamy do sklepu nowe, letnie sukienki wykonane ze 100% naturalnego lnu (w kolorze jeansowym). Luźny i niezobowiązujący fason sprawia, że sukienka jest bardzo wygodna w noszeniu, nie opina sylwetki, ale subtelnie podkreśla kobiece kształty (dekolt w kształcie litery V, krótsza i mniej "oficjalna" długość eksponująca nogi). Sukienka doskonale sprawdzi się zarówno do wysokich letnich sandałków, ale tak samo dobrze będzie wyglądać na plaży do niskich, wygodnych japonek czy flip-flopków.

wakacyjna lniana sukienka

Zanim zdecydujesz się na zakup tej sukienki poczytaj o właściwościach tkanin lnianych

Len naturalny odznacza się specjalnymi właściwościami, które trudno przekazać na zdjęciu, a o których należy pamiętać przed dokonaniem zakupu odzieży. Ma on naturalną skłonność do gniecenia się, ze względu na małą sprężystość włókien, dlatego zagniecenia należy traktować jako cechę charakterystyczną (jeśli nie możesz pogodzić się z drobnymi fałdkami na materiale odpowiedniejsza będzie dla Ciebie sukienka jeansowa bądź jasna bawełniana Safari. Tkanina lniana posiada jednak również wiele cech pozytywnych. Jej zaletą jest wyjątkowa przewiewność i brak efektu elektryzowania, len jest również odporny na tarcie i rozciąganie oraz bardzo miły w dotyku.

Informacje praktyczne: Sukienka dostępna w rozmiarach XL do 50. Fason plus size - krótki, przed kolano. Polecamy ją również osobom o niższym wzroście, a także Paniom o figurze jabłka (bez wyraźnego wcięcia w talii). Sukienkę zalecamy prać osobno (tak jak jeansowe kurtki lub spodnie).

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj