dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Jeansowa parka - idealna kurtka na jesień

Wysłano na2015-08-22
Ulubione0

Jeansowa parka to propozycja XL-ki na chłodne jesienne dni. Ta bardzo praktyczna, ściągana w pasie kurtka zapewni ochronę w chłodne dni bądź wieczorem. Dzięki obszerności - założysz pod nią niemal każdą część garderoby, również grubszy płaszczyk czy marynarkę. Parka z kapturem doskonale chroni przed wiatrem, jej zaletą jest także to, że zakrywa nie tylko tułów, ale również pupę. Nie musisz obawiać się przeziębionych nerek, dlatego jeansowa parka może być doskonałą alternatywą dla ramoneski. Parki to kurtki bardzo uniwersalne - wyglądają dobrze zarówno na osobach o niskim jak i wysokim wzroście, tuszują niedoskonałości sylwetki, a jednocześnie podkreślają talię.

Jeansowa parka to propozycja XL-ki na chłodne jesienne dni. Ta bardzo praktyczna, ściągana w pasie kurtka zapewni ochronę w chłodne dni bądź wieczorem. Dzięki obszerności - założysz pod nią niemal każdą część garderoby, również grubszy płaszczyk czy marynarkę. Parka z kapturem doskonale chroni przed wiatrem, jej zaletą jest także to, że zakrywa nie tylko tułów, ale również pupę. Nie musisz obawiać się przeziębionych nerek, dlatego jeansowa parka może być doskonałą alternatywą dla ramoneski. Parki to kurtki bardzo uniwersalne - wyglądają dobrze zarówno na osobach o niskim jak i wysokim wzroście, tuszują niedoskonałości sylwetki, a jednocześnie podkreślają talię.

jeansowa_parka_xl-ka
Jeansowy materiał i duża ilość ciekawych lecz niezbyt krzykliwych detali to zalety modelu dostępnego w ofercie XL-ki. Model wspaniale sprawdzi się zarówno w miejskiej, codziennej stylizacji jak i w weekend - podczas wyjazdu na wieś czy spaceru w parku. Kurtka posiada z przodu cztery wygodne kieszenie, w których, jeśli zechcesz ukryjesz wiele drobiazgów.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj