O racjonalnym planowaniu szafy - czyli zakupach z korzyścią dla naszego portfela

Wysłano na2015-09-12
Ulubione0

Ostatnio wiele mówi się o racjonalnym kupowaniu i przemyślanym planowaniu swojej szafy. W XL-ce bardzo podoba nam się taki trend, choć może lepiej byłoby użyć w tym kontekście słowo "tendencja". Typowy sezon odzieżowy trwa około 3-4 miesiące, natomiast zmiany w sposobie kupowania i planowania własnej garderoby warto wprowadzić na znacznie dłużej. Dbając o zasobność portfela i kupując odzież, warto myśleć o niej nie tylko w kontekście jednego roku, ale minimum 2-3 lat - pozwoli nam to zaoszczędzić pieniądze, miejsce w szafie oraz wyglądać naprawdę szykownie nie tylko podczas specjalnych okazji, ale również w zwykłych, codziennych sytuacjach.

Ostatnio wiele mówi się o racjonalnym kupowaniu i przemyślanym planowaniu swojej szafy. W XL-ce bardzo podoba nam się taki trend, choć może lepiej byłoby użyć w tym kontekście słowo "tendencja". Typowy sezon odzieżowy trwa około 3-4 miesiące, natomiast zmiany w sposobie kupowania i planowania własnej garderoby warto wprowadzić na znacznie dłużej. Dbając o zasobność portfela i kupując odzież, warto myśleć o niej nie tylko w kontekście jednego roku, ale minimum 2-3 lat - pozwoli nam to zaoszczędzić pieniądze, miejsce w szafie oraz wyglądać naprawdę szykownie nie tylko podczas specjalnych okazji, ale również w zwykłych, codziennych sytuacjach.

kurtka jeansowa z kapturem xxl
Bądź piękna, ubieraj się z klasą i racjonalnie planuj zakupy

Racjonalne planowanie zakupów przynosi korzyści nie tylko dla naszego budżetu, ale również pozytywnie odbija się na naszym wyglądzie - doskonałej jakości ubrania układają się lepiej oraz przetrwają dłużej, dzięki czemu możemy je wykorzystać przez więcej niż jeden sezon. Jak jednak rozpoznać odzież wysokiej jakości? Klasę i wysoką jakość wykonania widać w detalach: warto przyjrzeć się wykończeniu odzieży nie tylko z zewnątrz, ale również od spodu oraz zwrócić uwagę na liczbę detali: w jaki sposób uszyte są kieszonki, jak wykonany jest rękaw, jak zabezpieczono szwy kupowanej przez nas odzieży? Nawet jeśli nie znamy się na krawiectwie, z pewnością każda z nas potrafi ocenić ile czasu i pracy musiała włożyć krawcowa w uszycie konkretnej kurtki albo sukienki. Każda z nas posiada prawdopodobnie w swojej szafie jedną czy dwie ulubione rzeczy, które wiszą w niej przez kilka sezonów, a mimo to nadal się nie nudzą. To ubrania, które darzymy szczególną sympatią, ponieważ wiemy, że możemy założyć je zawsze i mamy pewność, że będziemy wyglądać w nich świetnie niezależnie od sytuacji. W dobrej jakości ubraniach fason znakomicie pasuje do naszej sylwetki, materiał nie niszczy się, nie blaknie, ani nie ulega spilingowaniu. Być może w chwili zakupu wydajemy na tę rzecz niemałą sumę, jednak po latach -  nadal spoglądamy na nią z zadowoleniem i myślimy, że było warto.

jeansowa parka plus size duże rozmiary

 Materiał, wykonanie i nowości w kolekcji XL-ka

W nowej kolekcji sklepu XL-ka znajdzie się kilka wysokiej jakości - klasycznych rzeczy, które z powodzeniem wykorzystasz nie tylko w trakcie jednego sezonu. Niedawno w sprzedaży znalazła się między innymi jeansowa parka. To kurteczka, która przyda się nie tylko jesienią, ale również wiosną i w chłodniejsze dni latem. Materiał jeansowy, ze względu na charakterystyczny skośny splot oraz skład: 100% bawełna odznacza się szczególną wytrzymałością, dlatego odzież wykonana z jeansu jest szczególnie odporna na przetarcia i zniszczenia. Kurteczka z jeansu to świetna propozycja na spacerowy, jesienny wyjazd za miasto, wczasy ale również doskonale sprawdzi się w miejskiej stylizacji - z sukienką lub jeansowymi spodniami - podczas zakupów lub w drodze do pracy. Niedługo w kolekcji XL-ka znajdą się również eleganckie pudełkowe płaszcze praz starannie wykonane, ciepłe sukienki do pracy. Zapraszamy do odwiedzin strony i zachęcamy do racjonalnego planowania swojej szafy!

Na zdjęciach: Kasia z bloga #fajnainiechuda - dziękujemy! Jeansową parkę zakupisz tutaj:parka z jeansu

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj