Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kampania i nowa kolekcja XL-ka #Odważsiębyćsobą

Wysłano na2015-10-01
Ulubione0

Po długich - ponad dwumiesięcznych przygotowaniach bardzo miło jest nam poinformować o starcie kampanii XL-ka #odważsiębyćsobą. W tym intensywnym czasie nawiązaliśmy trwałą i bardzo udaną współpracę z Kasią z bloga fajnainiechuda.pl, której dziękujemy za zaangażowanie i współudział w całości projektu.

Po długich - ponad dwumiesięcznych przygotowaniach bardzo miło jest nam poinformować o starcie kampanii XL-ka #odważsiębyćsobą. W tym intensywnym czasie nawiązaliśmy trwałą i bardzo udaną współpracę z Kasią z bloga fajnainiechuda.pl, której dziękujemy za zaangażowanie i współudział w całości projektu.

sklep_xlka_kampania_sukienki

Skąd pomysł na kampanię? 

W świecie reklamy poprawianie kobiecego piękna stało się czymś naturalnym czy wręcz nieodzwownym. Każdy, kto orientuje się w realiach dzisiejszej mody, zdaje sobie sprawę, że sesja zdjęciowa retuszu ciała modelki to ogromna rzadkość. Od początku powstania sklepu XL-ka, bardzo ważna jest dla nas naturalność komunikacji - staramy się, aby nasz przekaz był autentyczny - dbamy o Wasze zaufanie. Tytuł kampanii został wypracowany w etapie późniejszym, wspólnie z Kasią z bloga #fajnainiechuda. Razem przekonujemy, że można być piękną także w rozmiarze XL oraz, że warto zdobyć się na odwagę bycia sobą.

xlka.pl kampania zdjęcia

Kulisy przygotowań...

Zdjęcia ubrań z kolekcji zostały przygotowane przez łódzką agencję fotograficzną - z naciskiem na to, by ciało Kasi nie było retuszowane. Efekt rozmycia widoczny na fotografiach jest wynikiem użycia odpowiedniego obiektywu i odległości fotografa od modelki. Kolory zdjęć w postprodukcji uzyskały również większy kontrast i jasność. Kasia miała wykonany profesjonalny makijaż, jednak - to co liczy się dla nas najbardziej - ciało ani twarz modelki nie były komputerowo retuszowane. Organizując sesję zdjęciową chcieliśmy pokazać kobietom, że można być piękną nie tylko w rozmiarze XS. Rozmiar nie odgrywa takiego znaczenia, jakie przypisywane jest mu w mediach. Nasze ciało nie musi być idealne - czasem warto po prostu być sobą.

Kulisy sesji zdjęciowej można obejrzeć na filmie dostępny na kanale youtube XL-ki
(backstage)

Podziękowania: poza Kasią dziękujemy: ekipie 2dm.pl - za przygotowanie sesji i filmu z backstage, Natalii - za sprawną obsługę zamówień w intensywnym okresie sprzedaży, Kacprowi Juszczczykowi - za profesjonalną pomoc w montażu filmu.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj