Ciepłe kurtki zimowe - kolekcja 2015

Wysłano na2015-10-08
Ulubione0

Zima zbliża się wielkimi krokami, już teraz noce są wyjątkowo chłodne, dlatego nadszedł czas pomyśleć o odpowiednim stroju na ten nieprzyjemny czas. W najzimniejszej porze roku dla wielu osób najważniejsze są bardzo ciepłe buty, ale warto pomyśleć również o tym, żeby w szafie znalazły się ciepłe kurtki zimowe. Ile na świecie kobiet tyle przeróżnych modeli kurtek, czasami ciężko się zdecydować jaką wybrać, jednak wszyscy kierują się najważniejszą, żelazną zasadą - kurtka zimowa musi być ciepła. Wiadomo, że kobiety są wymagające i niezależnie od pory roku chciałyby wyglądać modnie, również w zimie. W sklepie XL-ka dostępne są ciepłe płaszcze pikowane, które chronią uda przed chłodem oraz wygodne dłuższe kurtki. Gdy temperatura spada poniżej zera i śnieg skrzypi pod butami - wtedy najlepszą ochroną przed mrozem, wiatrem u śniegiem są ciepłe kurtki zimowe.

Zima zbliża się wielkimi krokami, już teraz noce są wyjątkowo chłodne, dlatego nadszedł czas pomyśleć o odpowiednim stroju na ten nieprzyjemny czas. W najzimniejszej porze roku dla wielu osób najważniejsze są bardzo ciepłe buty, ale warto pomyśleć również o tym, żeby w szafie znalazły się ciepłe kurtki zimowe. Ile na świecie kobiet tyle przeróżnych modeli kurtek, czasami ciężko się zdecydować jaką wybrać, jednak wszyscy kierują się najważniejszą, żelazną zasadą - kurtka zimowa musi być ciepła. Wiadomo, że kobiety są wymagające i niezależnie od pory roku chciałyby wyglądać modnie, również w zimie. W sklepie XL-ka dostępne są ciepłe płaszcze pikowane, które chronią uda przed chłodem oraz wygodne dłuższe kurtki. Gdy temperatura spada poniżej zera i śnieg skrzypi pod butami - wtedy najlepszą ochroną przed mrozem, wiatrem u śniegiem są ciepłe kurtki zimowe.

Ciepłe kurtki zimowe w XL-ce

W naszym sklepie również można znaleźć coś dla siebie w zimowej kolekcji kurtek i płaszczy. Bardzo ciekawą i niezwykle modną w tym sezonie propozycją jest granatowa, pikowana, ciepła kurtka zimowa Ewa. Kurtka ma lekko sportowy krój, jednak prezentuje się elegancko ze względu na bardzo staranne wykonanie i dbałość o każdy szczegół wykończenia. Ciekawym rozwiązaniem w tym fasonie jest zapinanie na suwak, które w tym modelu jest lekko na skos. Wykończenie w postaci kołnierza wykonanego z innego materiału w kolorze szarym, sprawia, że kurtka bardzo dobrze chroni szyję przed chłodem. Dodatkowym atuty tego modelu to możliwość odpięcia kaptura w cieplejsze dni oraz dwie kieszenie zapinane na suwak umieszczone na biodrach.

Ciepłe kurtki zimowe

Kolejny model w pięknym, morskim kolorze, ma trochę inny rodzaj pikowania, w kurtce nie ma możliwości odpięcia kaptura, natomiast wykończenie kurtki przy szyi dobrze chroni tę wrażliwą część ciała przed chłodem. Dodatkowo na kołnierzu zaproponowano efektowne zdobienie w postaci trzech błyszczących guzików. Obie kurtki wykonane są z mocnego, dobrej jakości materiału i świetnie sprawdzą się w zimne dni. Na stronie internetowej XL-ki znajdziesz również inne modele kurtek i płaszczy na zimę. A czy w Twojej szafie jest już ciepła kurtka zimowa? Jeśli jeszcze nie znalazłaś nic dla siebie, proponujemy obejrzeć produkty XL-ki, może znajdziesz to czego szukasz u nas.

Zimowe kurtki zakupisz tutaj: Granatowa kurtka zimowa Ewa; Kurtka pikowana z kapturem - morska.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj