Duże rozmiary rajstop - dostępne w sklepie XL-ka

Wysłano na2015-11-06
Ulubione0

Kobiety uwielbiają sukienki, niektóre Panie nie wyobrażają sobie życia bez takiej kreacji i zawsze czują się w niej świetnie i komfortowo. Zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim, wiele kobiet decyduje się na sukienkę, ale nie zapominajmy o niej także jesienią i zimą. Panie, jednak często rezygnuje z jej założenia, ponieważ uważają, że jest zbyt zimno, ale temu szybko można zaradzić zakładając grubsze rajstopy zimowe. Argumentem innych Pań są widoczne fałdki w okolicach talii, brzucha. Bardzo dobry efekt wyszczuplający można uzyskać wykorzystując odpowiednie rajstopy, które wymodelują kobiecą sylwetkę.

Kobiety uwielbiają sukienki, niektóre Panie nie wyobrażają sobie życia bez takiej kreacji i zawsze czują się w niej świetnie i komfortowo. Zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim, wiele kobiet decyduje się na sukienkę, ale nie zapominajmy o niej także jesienią i zimą. Panie, jednak często rezygnuje z jej założenia, ponieważ uważają, że jest zbyt zimno, ale temu szybko można zaradzić zakładając grubsze rajstopy zimowe. Argumentem innych Pań są widoczne fałdki w okolicach talii, brzucha. Bardzo dobry efekt wyszczuplający można uzyskać wykorzystując odpowiednie rajstopy, które wymodelują kobiecą sylwetkę. Rajstopy wyszczuplające mogą również zniwelować mankamenty w okolicy bioder oraz ud. Na rynku jest wiele produktów, które można zastosować w ten sposób, ale nie każde rozwiązanie jest dobre. Jeżeli nie lubisz halek wyszczuplających, a klasyczne majtki wyszczuplające nie dają efektu, na który liczysz może powinnaś wypróbować rajstopy wyszczuplające. Kobiety plus size nie potrzebują zwykłych rajstop, które często są zbyt małe, za ciasne lub po prostu się zsuwają, dlatego do naszego asortymentu dodane zostały duże rozmiary rajstop, które specjalnie przystosowane są do potrzeb kobiet plus size.

Duże rozmiary rajstop wyszczuplających

Wyżej wspomniana grupa Pań, która bardzo często nosi sukienki pewnie już o nich słyszała lub stosowała, dla innych mogą być nowością, a z naszej strony są propozycją, która może ułatwić kobitom życie, a z pewnością pomoże poczuć im się atrakcyjniej. Mowa o rajstopach wyszczuplających. Cienkie rajstopy, 20 den, o właściwościach modelujących kobiecą sylwetkę, zyskały tę zdolność dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji oraz przędzy. Rajstopy dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: czarny i średni beż. Możesz je wykorzystać w wielu stylizacjach a efekt modelujący da Ci komfort i pewność siebie.

duże rozmiary rajstop

Duże rozmiary rajstop kryjących

Wiele kobiet nie lubi cienkich rajstop, ponieważ są przezroczyste i nie maskują nóg, inne Panie po prostu nie lubią marznąć, dlatego duże rozmiary rajstop są również dostępne w wersji kryjącej. Rajstopy o średniej grubości, 60 den, dostępne w kolorze czarnym, jednocześnie również mają właściwości wyszczuplające. Wykonane z mikrofibry, dzięki której ogrzeją i ochronią kobiece nogi przed chłodem. Rajstopy kryjące są często wybierane przez kobiety do sukienek zwłaszcza w chłodniejszym okresie roku. Panie zastępują nimi cienkie beżowe rajstopy.

Duże rozmiary rajstop zimowych

Jako ostatnie te najważniejsze i przy obecnych chłodach najbardziej pożądane rajstopy zimowe, czyli zdecydowanie najgrubsze, jakie wprowadzone zostały do asortymentu sklepu XL-ka. Wykonane z mikrofibry z dodatkiem przędzy bambusowej, której właściwości ograniczają pocenie się skóry i umożliwiają oddychanie ciała, a jednocześnie z racji swojej grubości, 180 den, bardzo dobrze ogrzewają. Rajstopy zimowe to zdecydowanie produkt, który musisz mieć w swojej garderobie w nadchodzącą porę roku. Możesz je wykorzystać zarówno pod spodnie, żeby się ogrzać lub założyć do sukienki. W zimie grube rajstopy są niezbędne.

Duże rozmiary rajstop
A Ty, które wybierzesz dla siebie? Nadchodzący wieczór andrzejkowy oraz jedyna noc w roku do białego rana - sylwester, już niebawem może warto zaskoczyć wszystkich modną sukienką i nieskazitelną figurą, którą uzyskasz dzięki właściwościom wyszczuplającym rajstop. To bardzo dobra okazja, aby je wypróbować, być może nie będziesz mogła się z nimi rozstać.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj