Dzień Darmowej Dostawy w XL-ce - 1 grudnia 2015

Wysłano na2015-11-30
Ulubione0
XL-ka bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy, który będzie już jutro, we wtorek 1 grudnia 2015 roku. Niezależnie od rodzaju dostawy i formy płatności za zamówione produkty w tym dniu, od godziny 00:01 do 23:59 nie naliczymy kosztów za wysyłkę. Możesz zamawiać produkty z całego asortymentu sklepu XL-ka, a wysyłka będzie darmowa. Dzień Darmowej Dostawy, w skrócie DDD, po raz pierwszy został zorganizowany w 2009 roku, a wiec jest to już szósta edycja tej akcji, która daje możliwość tańszych zakupów online. Organizatorem DDD jest serwis eKomercyjnie.pl.

XL-ka bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy, który będzie już jutro, we wtorek 1 grudnia 2015 roku. Niezależnie od rodzaju dostawy i formy płatności za zamówione produkty w tym dniu, od godziny 00:01 do 23:59 nie naliczymy kosztów za wysyłkę. Możesz zamawiać produkty z całego asortymentu sklepu XL-ka, a wysyłka będzie darmowa. Dzień Darmowej Dostawy, w skrócie DDD, po raz pierwszy został  zorganizowany w 2009 roku, a wiec jest to już szósta edycja tej akcji, która daje możliwość tańszych zakupów online. Organizatorem DDD jest serwis eKomercyjnie.pl.

dzień darmowej dostawy w XL-ce

Zbliżające się Mikołajki i Święta, to czas, w którym wiele osób kupuje prezenty dla bliskich, albo robi sobie małe przyjemności np. kupując piękną sukienkę lub seksowna bielizną. Dzień 01.12.2015  jest szansą na zakupienie towaru bez dodatkowych kosztów - płacisz tylko za produkt bądź produkty, które wybierasz. W tym dniu, jednak szczególnie prosimy o zwracanie uwagi na tabele wymiarów i o prawidłowe dobieranie rozmiarów, aby nie był to wybór bez przemyślenia, pod wpływem chwili.

Życzymy udanych zakupów w Dzień Darmowej Dostawy w sklepie XL-ka.

ZOBACZ TAKŻE --- POMYSŁY NA ŚWIĄTECZNE PREZENTY

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj