Wyniki konkursu - jak powinna ubierać się modna XL-ka?

Wysłano na2015-12-04
Ulubione0
Nadszedł czas na wyniki konkursu - "Jak powinna ubierać się modna XL-ka?". W pierwszej kolejności chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom. Jest nam niezmiernie miło, że zaangażowaliście się pisząc swoje odpowiedzi, a czasami historie z waszego życia. Wszystkie rady będą niezwykle pomocne dla kobiet plus size, fragmenty wypowiedzi możecie znaleźć pod linkiem poniżej. Mamy nadzieję, że rady płynące od kobiet XL będą dla Was punktem odniesienia w przyszłości. Cieszy nas również fakt, że uczestnikami konkursu byli także panowie, którzy często sugerowali, że kobiety noszące większe rozmiary nie mają odwagi, aby w pełni eksponować swoje atuty, które bez wątpienia posiadają. Według Panów kobiety mają zbyt mało wiary w siebie i swoje możliwości, dlatego wspólnie z Panami zachęcamy, żeby kobiety zaczęły wierzyć w siebie.

Nadszedł czas na wyniki konkursu - "Jak powinna ubierać się modna XL-ka?". W pierwszej kolejności chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom. Jest nam niezmiernie miło, że zaangażowaliście się pisząc swoje odpowiedzi, a czasami historie z waszego życia. Wszystkie rady będą niezwykle pomocne dla kobiet plus size, fragmenty wypowiedzi możecie znaleźć pod linkiem poniżej. Mamy nadzieję, że rady płynące od kobiet XL będą dla Was punktem odniesienia w przyszłości. Cieszy nas również fakt, że uczestnikami konkursu byli także panowie, którzy często sugerowali, że kobiety noszące większe rozmiary nie mają odwagi, aby w pełni eksponować swoje atuty, które bez wątpienia posiadają. Według Panów kobiety mają zbyt mało wiary w siebie i swoje możliwości, dlatego wspólnie z Panami zachęcamy, żeby kobiety zaczęły wierzyć w siebie.

Nagroda niestety jest tylko jedna i mimo wielu odpowiedzi udało nam się wybrać laureatkę konkursu "Jak powinna ubierać się modna XL-ka?".
Miło nam poinformować, że zwyciężyła Pani Aleksandra Aniśko.
GRATULUJEMY :)

WASZE RADY znajdziecie TUTAJ.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj