Sukienki z ekoskóry - nowość w XL-ka

Wysłano na2015-12-07
Ulubione0

W sklepie XL-ka na przełomie listopada i grudnia mnóstwo nowości, jedne z nich to sukienki z ekoskóry JENA, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: bardzo modny w tym sezonie kolor khaki i piękny odcień grafit/brąz. Sukienki wykonane zostały z materiału imitującego skórę, który jest bardzo przyjemny w dotyku, miękki, lekko "zamszowy". Po dokładnym przyjrzeniu się tkaninie można zauważyć skośny splot, podobny układ włókien ma jeans. Sukienki z ekoskóry są produktami z linii premium, jakość ich wykonania i wykończenia jest bardzo dobra. Prosty fason kreacji sprawia, że prezentuje się ona dobrze prawie na każdym typie sylwetki i dodatkowo maskuje niedoskonałości w okolicach brzucha. Sukienka z rękawem 3/4, dzięki takiej długość rękawów kreacja wygląda korzystniej, ponieważ równoważone są proporcje ciała. Przy szyi półgolf z troczkami. Dobranie odpowiednich dodatków do sukienki sprawi, że będzie prezentowała się wyjątkowo.

W sklepie XL-ka na przełomie listopada i grudnia mnóstwo nowości, jedne z nich to sukienki z ekoskóry JENA, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: bardzo modny w tym sezonie kolor khaki i piękny odcień grafit/brąz. Sukienki wykonane zostały z materiału imitującego skórę, który jest bardzo przyjemny w dotyku, miękki, lekko "zamszowy". Po dokładnym przyjrzeniu się tkaninie można zauważyć skośny splot, podobny układ włókien ma jeans. Sukienki z ekoskóry są produktami z linii premium, jakość ich wykonania i wykończenia jest bardzo dobra. Prosty fason kreacji sprawia, że prezentuje się ona dobrze prawie na każdym typie sylwetki i dodatkowo maskuje niedoskonałości w okolicach brzucha. Sukienka z rękawem 3/4, dzięki takiej długość rękawów kreacja wygląda korzystniej, ponieważ równoważone są proporcje ciała. Przy szyi półgolf z troczkami. Dobranie odpowiednich dodatków do sukienki sprawi, że będzie prezentowała się wyjątkowo.

sukienki z ekoskóry

Sukienki z ekoskóry są bardzo modnym i niezwykle wygodnym oraz praktycznym elementem w szafie każdej kobiety. Panie często potrzebują czegoś wygodnego, a jednocześnie z klasą na wszelkiego rodzaju spotkania firmowe oraz prywatne. Sukienka JENA jest kreacją, którą możesz założyć do pracy, na spotkanie biznesowe, przyjęcie, ale także na wyjście ze znajomymi lub rodzinny obiad. Sukienki z ekoskóry wykorzystasz w wielu codziennych stylizacjach.

Sukienki JENA zobaczysz tutaj:
khaki,
grafit/brąz

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj