Płaszcze wiosenne w dużych rozmiarach - WIOSNA 2016

Wysłano na2016-02-09
Ulubione0
Zima prawie już za nami, jednak ostatkiem sił psuje humory lekkimi podmuchami wiatru z niewielką ilością płatków śniegu i mroźnymi nocami. Sezon zimowy dobiega końca, a więc czas rozpocząć kolejny - WIOSNA 2016 - zdecydowanie lżejszy, przyjemniejszy zarówno dla ciała jak i kobiecego samopoczucia. Najwyższy czas pomyśleć o wiosennych porządkach w szafie i wymianie swojej garderoby na lżejszą i zdecydowanie przyjemniejszą od tej zimowej. Ciężkie kurtki, grube płaszcze i ocieplane buty niebawem pójdą w kąt, miejmy nadzieję, że nie wrócą zbyt prędko. My w XL-ce uzupełniamy asortyment w ciekawe i nowoczesne stroje na sezon wiosenny.

Zima prawie już za nami, jednak ostatkiem sił psuje humory lekkimi podmuchami wiatru z niewielką ilością płatków śniegu i mroźnymi nocami. Sezon zimowy dobiega końca, a więc czas rozpocząć kolejny - WIOSNA 2016 - zdecydowanie lżejszy, przyjemniejszy zarówno dla ciała jak i kobiecego samopoczucia. Najwyższy czas pomyśleć o wiosennych porządkach w szafie i wymianie swojej garderoby na lżejszą i zdecydowanie przyjemniejszą od tej zimowej. Ciężkie kurtki, grube płaszcze i ocieplane buty niebawem pójdą w kąt, miejmy nadzieję, że nie wrócą zbyt prędko. My w XL-ce uzupełniamy asortyment w ciekawe i nowoczesne stroje na sezon wiosenny.

Na pierwszy ogień modne płaszcze wiosenne

Dni stają się coraz dłuższe, słońce zaczyna przebijać się przez szare chmury, delikatnie daje o sobie znać, a więc sezon Wiosna 2016 rozpoczyna się wielkimi krokami. Czas pomyśleć o ciekawych, modnych płaszczykach na ten cieplejszy i o wiele bardziej optymistyczny okres. Wśród pierwszych naszych propozycji płaszczyk /sweter z kołnierzem w roli głównej. Wiosenny płaszczyk dostępny jest w dwóch kolorach: jasnoszarym oraz grafitowym w rozmiarach 42-52.

sweter płaszcz wiosenny

Produkt można już teraz w czasie chłodnych dni wykorzystywać w swoich stylizacjach jako długi ciepły sweter. Natomiast w czasie typowej wiosennej pogody, gdy wszystko budzi się do życia, doskonale sprawdzi się jako płaszczyk, który świetnie ochroni przed chłodem i wiosennym, zdecydowanie cieplejszym wiatrem. Płaszczyk ma bardzo duży kołnierz, który jednocześnie chroni przed chłodem i jest elementem dekoracyjnym. Suwak, lekko przesunięty na bok dodaje charakteru, sprawia, że okrycie jest nowoczesne i stylowe. Dwie, ładnie ukryte kieszenie po bokach są jednocześnie miejscem, w którym ochronimy dłonie przed chłodem oraz niewielkim schowkiem na drobne przedmioty, których kobiety mają całe mnóstwo. Modny, wygodny element w szafie każdej kobiety jest niezbędny, a ciepły nowoczesny sweter ma wszystkie powyżej wymienione atuty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem XL-ki i skorzystania z naszej oferty.

Modne płaszcze wiosenne znajdziesz poniżej:
Grafitowy płaszczyk / sweter z kołnierzem.
Jasnoszary sweter / płaszczyk z kołnierzem.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj