Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, czyli 21 marca za nami – a w XL-ce kolorowe wiosenne nowości. W prawdzie za oknem jeszcze zima, ale ekipa XL-ki ciągle pracuje nad nowymi projektami. Na pierwszy ogień nowe kolory sukienek.

Kolorowe sukienki w dużych rozmiarach

Sukienka Clara, która przez całą zimę była dostępna z długim rękawem teraz powraca odmieniona w różu i pięknym odcieniu chabru. Dla Pań, które jednak wolą stonowane barwy mamy delikatną szarość, która wiosną z pewnością sprawdzi się w pracy i w codziennych stylizacjach plus size.

sukienka z marszczeniem na boku

Sukienka Esther z efektownie wykończonym wycięciem na plecach oczarowała Was w czerni. Teraz dostępny również jeans i soczysta malina. Sukienka Lilian pojawiła się w odcieniu malinowym, a także pięknej butelkowej zieleni. Cyntia, którą bardzo dobrze znacie w wersji z krótkim rękawem wraca w chabrze, wiśni i klasycznej czerni, która sprawdza się przez cały rok.

sukienki na wiosnę

Lubiana przez Was sukienka Luna, na wiosnę w nowych barwach. Zieleń, fuksja i musztarda już czekają na kobiety, które nie mogą doczekać się wiosennych odcieni. Marszczenie na brzuchu ładnie maskuje krąglejszy brzuch.

sukienka z klamerką

Drogie Panie, a Wy już przygotowujecie garderobę na wiosnę? Zapraszamy na zakupy :)

Wszystkie sukienki możecie zobaczyć TUTAJ!