Jakiś czas temu wzięliśmy udział w znakomitej akcji firmy Oriflame – Metamorfoza z “Wellness Oriflame Polska”. Trzy miesiące odchudzania pod okiem specjalistów zakończył się znakomitymi efektami, które możecie zobaczyć w załączonym reportażu. Zmiany zaszły nie tylko w wyglądzie uczestników, ale w całym ich dotychczasowym życiu. Finaliści udowodnili, że 12 tygodni wystarczy, aby zmienić styl życia, mieć świetne samopoczucie i wygląd.

W wielkim finale wzięło udział troje uczestników: Gosia, Magda i Mirek. Jest nam bardzo miło, że produkty sklepu XL-ka zostały wykorzystane w finałowej sesji zdjęciowej – szczególnie chcemy podziękować wspaniałym dziewczynom z Twoja Sesja, które zaprosiły nas do projektu. Panie biorące udział w metamorfozie pięknie zaprezentowały się w naszych produktach. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do doskonałego wyglądu uczestniczek. Gratulujemy wytrwałości i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia!

Obejrzyjcie reportaż z metamorfozy TUTAJ:

Twoja Sesja to firma dwóch kobiet – Tatiany i Kasi, które na co dzień zajmują się tworzeniem sesji kobiecych i biznesowych – dbają o to by ich klientki poczuły się i wyglądały szczególnie pięknie.