W ofercie sklepu internetowego XL-ka pojawiły się kostiumy kąpielowe z kolekcji plus size. Stroje kąpielowe w dużych rozmiarach dostępne są w dwóch modelach: jednoczęściowe, dwuczęściowe. Poniżej kilka słów o poszczególnych modelach.

jednczęściowy strój kąpielowy w dużych rozmiarach

Jednoczęściowe stroje kąpielowe w dużych rozmiarach

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe cieszą się dużą popularnością wśród kobiet plus size. W sklepie XL-ka oferujemy dwa modele jednoczęściowe, które dobrze maskują okolice brzuszka. Czarny, zmysłowy model Emma z efektowną siateczką znakomicie podkreślającą biust kobiety. Siateczka pojawia się pomiędzy piersiami oraz na wstawkach w okolicy talii. W drugim modelu o nazwie Annette wykorzystano dwa materiały: klasyczną czerń oraz efektowny materiał z motywem roślinnym.

stroje kąpielowe w dużych rozmiarach

Dwuczęściowe stroje kąpielowe w dużych rozmiarach

Wśród dostępnych kostiumów dwuczęściowych możemy wyróżnić dwa modele. Pierwszy klasyczny składający się z biustonosza i majtek. Wyróżniamy: strój kąpielowy Dolly z interesującym biało-czarnym wzorem oraz Kete z wielokolorowym motywem. Modele po bokach mają zmysłowe paseczki. Bardziej stonowanym kostiumem jest model Charlotte, motyw dekoracyjny pojawia się jedynie w górnej części stroju a dolna część jest bardziej zabudowana.  W sklepie XL-ka dostępny jest również fason złożony z koszulki i majtek. Kostium Inga polecamy w dwóch wariantach kolorystycznych: biało-czarny oraz kolorowy w liście. Koszulka również ładnie maskuje brzuszek.

A Ty wybrałaś już strój kąpielowy na tegoroczne wakacje lub weekend nad wodą? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu XL-ka.

Kostiumy kąpielowe znajdziecie TUTAJ!