Okres weselny rozpoczął się niedawno, wiele kobiet poszukuje sukienki odpowiedniej na taką imprezę. Panie w rozmiarach plus size mają szczególne wymagania do tych kreacji. Poza tym, że chciałyby wyglądać pięknie i czuć się komfortowo to również wymagają, aby sukienki zamaskowały większy brzuszek lub boczki.

Eleganckie sukienki na wesela w dużych rozmiarach

W sklepie XL-ka znajdziecie elegancki sukienki z szyfonowymi narzutkami. Obecnie mamy kilka modeli sukienek z kolekcji plus size, które maskują niedoskonałości w okolicy talii i brzucha, dzięki zastosowaniu elementów z lekkiego, zwiewnego materiału. Zachęcamy również do przeczytania wpisu na temat sukienek maskujących brzuch -> kliknij TUTAJ!

sukienki na wesela w dużych rozmiarach

Dzianinowe sukienki na wesela w dużych rozmiarach

Niektóre z Pań zdecydowanie stawiają na wygodę wybierając sukienki wykonane z dzianiny. Luźna góra i bardziej dopasowany dół to propozycja dla kobiet, które zdecydowanie chcą się dobrze bawić w tym przypadku polecamy sukienkę Susan, Esther. W sklepie XL-ka znajdziecie również sukienki z podkreśloną talią jak Luna, która dostępna jest w 4 kolorach. Modne w tym sezonie sukienki hiszpanki również z powodzeniem odnajdą się na weselnym przyjęciu wystarczy dobrać do nich odpowiednie dodatki.

sukienka na wesele

Sukienki na wesela w dużych rozmiarach znajdziecie TUTAJ!