Zwroty, wymiany i reklamacje w sklepie XL-ka

Zwroty, wymiany i reklamacjeZdajemy sobie sprawę, że zakup przez Internet to nie zawsze łatwa decyzja, dlatego jeśli z jakiegoś powodu zmienisz zdanie lub otrzymany produkt nie spełni Twoich oczekiwań, pamiętaj że możesz go do nas odesłać w ciągu 30 dni. Zasady wymiany i zwrotów w sklepie XL-ka zgodne są z ustawą o prawach konsumenta obowiązującą od 25.12.2014 r.

JAK TO ZROBIĆ? TO BARDZO PROSTE!Przygotuj towar do zwrotu. Dołącz do produktu formularz odstąpienia od umowy.

Możesz go pobrać TUTAJ
Odeślij przesyłkę na nasz adres:

Sklep XL-ka
ul. Stefana Okrzei 7
95-060 Brzeziny
tel. 531 222 749

Pamiętaj, to Ty ponosisz koszt odesłania produktu!
Oczekuj na zwrot pieniędzy.

Mamy na to 14 dni, ale obiecujemy, że postaramy się zrobić to szybciej!

To od Ciebie zależy z usług jakiego przewoźnika skorzystasz, ale pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem oraz do paczkomatów lub punktów odbioru!

TO WSZYSTKO!Nie masz czasu iść na pocztę? Wraz z AlleKurier przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość skorzystania z WYGODNEGO ZWROTU. Możesz skorzystać z poniższego formularza:
NIE TRAFIŁAŚ Z ROZMIAREM, ALE PRODUKT BARDZO CI SIĘ PODOBA! NIC STRACONEGO MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ CI WYMIANĘ!

Klient sklepu XL-ka może dokonać wymiany towaru na inny kolor lub rozmiar w terminie 30 dni od momentu otrzymania zamówienia. Zalecamy wcześniejszy kontakt e-mail w celu poinformowania o wymianie towaru – przygotujemy dla Państwa odpowiedni produkt.TOWAR KTÓRY ZAKUPIŁAŚ OKAZAŁ SIĘ WADLIWY?

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: sklep@xl-ka.pl. Reklamację można złożyć także pisemnie i na inne prawem przewidziane sposoby: sklep@xl-ka.pl

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamowany towar należy odesłać na adres: Sklep XL-ka ul. Stefana Okrzei 7 95-060 Brzeziny tel. 531 222 749

Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj