Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Zwroty, wymiany i reklamacje w sklepie XL-ka

Zwroty, wymiany i reklamacje

Zdajemy sobie sprawę, że zakup przez Internet to nie zawsze łatwa decyzja, dlatego jeśli z jakiegoś powodu zmienisz zdanie lub otrzymany produkt nie spełni Twoich oczekiwań, pamiętaj że możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni. Zasady wymiany i zwrotów w sklepie XL-ka zgodne są z ustawą o prawach konsumenta obowiązującą od 25.12.2014 r.To od Ciebie zależy z usług jakiego przewoźnika skorzystasz, ale pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem oraz do paczkomatów lub punktów odbioru!TO WSZYSTKO!NIE TRAFIŁAŚ Z ROZMIAREM, ALE PRODUKT BARDZO CI SIĘ PODOBA! NIC STRACONEGO MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ CI WYMIANĘ!

Klient sklepu XL-ka może dokonać wymiany towaru na inny kolor lub rozmiar w terminie 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Zalecamy wcześniejszy kontakt e-mail w celu poinformowania o wymianie towaru – przygotujemy dla Państwa odpowiedni produkt.TOWAR KTÓRY ZAKUPIŁAŚ OKAZAŁ SIĘ WADLIWY?

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: [email protected]. Reklamację można złożyć także pisemnie i na inne prawem przewidziane sposoby: [email protected]

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamowany towar należy odesłać na adres: Sklep XL-ka ul. Stefana Okrzei 7 95-060 Brzeziny tel. 531 222 749

Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj