Czarne spodnie dresowe ze złotym lampasem - MOLY

spodnie moro Uwaga: Wysokość stanu zmienia się razem z rozmiarem (w mniejszych rozmiarach spodnie niższe, w większych rozmiarach spodnie z podwyższonym stanem). Dokładne wymiary w opisie. 

99,99 zł
Brutto
Rozmiar
Na magazynie
Marka:
Ulubione1
Opis

Czarne spodnie dresowe ze złotym lampasem - MOLY

Szczegółowe informacje: Dresowe spodnie zostały wykonane z miłego w dotyku materiału w kolorze czarnym. Wygodne spodnie można wykorzystać w codziennych stylizacjach plus size. W pasie wszyta gumka o szerokości około 4 cm, dodatkowo troczki. Po bokach zostały wszyte kieszenie. Wykończenie przy pasku i przy kieszeniach surowe. Nogawki spodni ze złotym lampasem. Nogawki zwężane do dołu. Wraz ze wzrostem rozmiaru wzrasta wysokość stanu. Skład materiału: 95% bawełna; 5% elastan. Spodnie z Polski.

Naszym zdaniem: Dresowe spodnie MOLY doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu jak i w spontanicznym wyjeździe po za miasto.

Spodnie z wysokim czy niskim stanem? Wysokość stanu w spodniach MOLY (odległość mierzona od kroku w górę) zmienia się razem z rozmiarem. W mniejszych rozmiarach spodnie są niższe - w większych rozmiarach spodnie z wyższym stanem.

Szczegóły produktu

Opis

Rozpiętość rozmiarów
Rozmiary: 38-56
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Udostępnij

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj