dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Dzianinowe spódnice maxi w rozmiarze plus size - sklep XL-ka

Wysłano na2016-06-10
Ulubione0
Zdecydowanie jeden z najbardziej kobiecych elementów stroju to spódnica. Długa, zwiewna kreacja na co dzień i wyjątkowe okazje. Spódnica maxi to niezbędny produkt w szafie każdej kobiety. Panie, które niekoniecznie lubią odsłaniać nogi, często wybierają długie spódnice, pozwala im to na poczucie się elegancką kobietą, a jednocześnie nie muszą czuć się skrępowane. Długie spódnice można wykorzystywać w zasadzie w każdej porze roku. W lecie najczęściej spotykane są spódnice w jasnych, pastelowych i ciepłych barwach, jednak w chłodniejsze dni można zdecydować się na bardziej stonowaną kolorystykę. Kreację maxi można zestawić z wszelkimi bluzkami, topami, koszulkami, świetnie wygląda zarówno z eleganckim jak i sportowym obuwiem. Strój, którego bazą jest taka spódnica doskonale sprawdza się na wiele okazji. Wyjście na miasto z koleżankami, dzień w pracy, czy kolacja z ukochanym mężczyzną, każda z tych okazji jest dobra, aby w naszym stroju znalazła się długa spódnica.

Zdecydowanie jeden z najbardziej kobiecych elementów stroju to spódnica. Długa, zwiewna kreacja na co dzień i wyjątkowe okazje. Spódnica maxi to niezbędny produkt w szafie każdej kobiety. Panie, które niekoniecznie lubią odsłaniać nogi, często wybierają długie spódnice, pozwala im to na poczucie się elegancką kobietą, a jednocześnie nie muszą czuć się skrępowane. Długie spódnice można wykorzystywać w zasadzie w każdej porze roku. W lecie najczęściej spotykane są spódnice w jasnych, pastelowych i ciepłych barwach, jednak w chłodniejsze dni można zdecydować się na bardziej stonowaną kolorystykę. Kreację maxi można zestawić z wszelkimi bluzkami, topami, koszulkami, świetnie wygląda zarówno z eleganckim jak i sportowym obuwiem. Strój, którego bazą jest taka spódnica doskonale sprawdza się na wiele okazji. Wyjście na miasto z koleżankami, dzień w pracy, czy kolacja z ukochanym mężczyzną, każda z tych okazji jest dobra, aby w naszym stroju znalazła się długa spódnica.

spódnica maxi w dużych rozmiarach

Dzianinowe spódnice maxi plus size w sklepie XL-ka

Wygoda i komfort kobiety są bardzo ważne w jej codziennym życiu, dlatego warto w swojej szafie komponować odpowiednie produkty. Po pierwsze doskonałe na każdą okazję, a poza tym takie, które dają nam komfort w ciągu długich, często męczących dni. Nie dodajmy sobie stresów zbyt obcisłą lub za krótką spódnicą. Wybierzmy długą i luźną kreację, która z pewnością będzie modnym elementem stroju. W sklepie XL-ka dzianinowa spódnica maxi dla kobiet plus size. Paniom, które lubią kolory polecamy spódnicę w przepięknym kolorze niebieskim. Ten sam fason dostępny jest również w klasycznej czerni. Spódnica Alicja w pasie ma około 4 centymetrową gumkę, która dobrze utrzymuje kreację na właściwym miejscu i zapobiega jej przesuwaniu. Po bokach dwie kieszonki, można włożyć do nich niezbędne drobiazgi. Spódnica jest rozkloszowana, doskonale się układa, materiał jest lekki i przyjemny dla ciała. Całość bez zbędnych zdobień. Długą spódnicę możesz zestawić z wieloma produktami, może to być dzianinowa bluzka, a także bardziej elegancka koszula. Jeżeli poszukujesz długich spódnic wejdź na stronę xl-ka.pl i zapoznaj się z naszym asortymentem.

spódnica maxi plus size

Dzianinowe spódnice maxi w rozmiarach plus size znajdziesz TUTAJ

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj