dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Świąteczna promocja na akcesoria - wyjątkowo nie tylko w rozmiarach xl

Wysłano na2013-12-05
Ulubione0

W świątecznej ofercie XL-ki obniżyliśmy ceny czarnych, klasycznych torebek kopertowych oraz szalików. Nie są to produkty stricte w rozmiarach xl - można je podarować w świątecznym prezencie każdej fashionistce.

W świątecznej ofercie XL-ki obniżyliśmy ceny czarnych, klasycznych torebek kopertowych oraz szalików. Nie są to produkty stricte w rozmiarach xl - można je podarować w świątecznym prezencie każdej fashionistce.

świąteczna promocja xl-ka

Dlaczego warto zdecydować się na torebkę kopertową? Kopertówki są w modzie już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to by ten trend się zmienił. Są małe, więc nie dodają sylwetce ciężkości oraz wygodne - można je nosić na łańcuszku lub w ręku. Pasują niemal do każdej kreacji, a zwłaszcza do małej czarnej i szpilek! Posiadają wygodne stylowe zapięcie - można je potraktować jako dodatkową skromną biżuterię - jak wiadomo, prawdziwe damy noszą się elegancko i skromnie.

Dlaczego warto zdecydować się na szalik w kratę? W ofercie XL-ki zostało już niewiele tych pięknych szali. Można je nosić nie tylko do płaszczy czy kurtek, ale również potraktować jako apaszkę. Szale świetnie pasują do kurtek xxl i xl pikowanych, które posiadają wcięcie w kształcie litery V. Pamiętaj, że zamawiając komplet kurtka i szalik za wysyłkę płacisz tylko raz.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj