Żakiety XL-ki na blogu balakierstyle.pl

Wysłano na2013-11-25
Ulubione0

O Pani Krystynie Bałakier, autorce bloga balakierstyle.pl pisaliśmy już dawno temu na blogspocie XL-ki. Teraz przyszedł czas, aby wspomnieć o niej również tutaj. Jej blog jest wyjątkowy - zadbany i nowoczesny, a jednocześnie skupiający grupę osób trochę starszych i poważniejszych, choć nie tylko... Przede wszystkim to miejsce w sieci dla kobiet nowoczesnych, raczej pracujących i świadomie kreujących swój wizerunek.

O Pani Krystynie Bałakier, autorce bloga balakierstyle.pl pisaliśmy już dawno temu na blogspocie XL-ki. Teraz przyszedł czas, aby wspomnieć o niej również tutaj. Jej blog jest wyjątkowy - zadbany i nowoczesny, a jednocześnie skupiający grupę osób trochę starszych i poważniejszych, choć nie tylko... Przede wszystkim to miejsce w sieci dla kobiet nowoczesnych, raczej pracujących i świadomie kreujących swój wizerunek.

Warto zadać sobie pytanie, dlaczego modę promują niemal wyłącznie młode kobiety?
Cieszymy się bardzo, że nasze żakiety noszą osoby w różnym wieku - także 40+ i 50+ oraz, że wyglądają w nich świetnie... (sami zobaczcie!)

STYLIZACJA 1

Czarny żakiet z eco skóry z sukienką w pepitkę...
Choć Pani Krystyna nosi rozmiar 40 i nie jest w rozmiarach plus size, krój tego żakietu jest przyjazny nawet dla kobiet o krągłych kształtach. Zestaw czarno biały, z wzorem w drobną pepitkę jest zawsze na miejscu i nigdy się nie nudzi.

stylizacja z żakietem XL-ka

Blogerka Krystyna Bałakier w żakiecie XL-ka, stylizacja z sukienką

STYLIZACJA 2
W kolejnej sesji: żakiet z eco skóry w kolorze bordo w bardziej codziennym zestawie ze spodniami i t-shirtem.
Jest jednocześnie wyjściowo i wygodnie. To propozycja dla kobiet ceniących codzienny komfort oraz lubiących dodać swoim stylizacjom trochę koloru. Spokojny połączenie koloru bordo z niebieskimi spodniami i żółtą torebką wcale nie jest takie oczywiste...

jesienna sesja z bloga balakierstyle.pl

żakiet z eco skóry w stylizacji Pani Krystyny z bloga balakierstyle

STYLIZACJA 3

Na blogu balakier-style.pl pojawił się również żakiet z eco skóry elle, tym razem Pani Krystyna sprawdziła się w roli stylistki - jej modelka ma na imię Luiza. Mocne kontrasty i niebanalny krój żakietu sprawiają wrażenie, że Pani Luiza jest kobietą wymagającą, a jednocześnie niezależną i pewną siebie.

Żakiet elle ze sklepu XL-ka na Pani Luizie - stylizacja balakier-style.pl

Zapraszamy.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj