Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kurtki dresowe - zgrabne duże rozmiary | Nowość w XL-ka

Wysłano na2015-05-20
Ulubione0

Na chłodne dni wiosną i latem idealnym rozwiązaniem są modne kurtki dresowe. W sklepie XL-ka od tego tygodnia dostępny jest zgrabny fason kurtek dresowych z kapturem, który świetnie sprawdzi się w słotną, pochmurną lub wietrzną pogodę. Kurtka dresowa posiada wydłużony fason (przypomina płaszczyk), zakrywa pupę i biodra, osłania szyję przed wiatrem oraz wysmukla talię.

Na chłodne dni wiosną i latem idealnym rozwiązaniem są modne kurtki dresowe. W sklepie XL-ka od tego tygodnia dostępny jest zgrabny fason kurtek  dresowych z kapturem, który świetnie sprawdzi się w słotną, pochmurną lub wietrzną pogodę. Kurtka dresowa posiada wydłużony fason (przypomina płaszczyk), zakrywa pupę i biodra, osłania szyję przed wiatrem oraz wysmukla talię.

kurtki bluzy dresowe duże rozmiary

Kurtki dresowe od chwili wprowadzenia ich w sklepie xl-ka.pl cieszą się dużą popularnością - mogą stanowić znakomity zamiennik dla typowych pikowanych kurtek przejściowych. Uniwersalny ciekawy krój i szara, stonowana kolorystyka sprawdzi się w każdej sytuacji. Tak jak wszystkie ubrania dresowe, kurtki wyglądają nowocześnie i niezobowiązująco - nie dodają lat i mają wiele uroku. Jeśli lubisz miejski styl i wygodę, nasze kurtki dresówki stworzone są właśnie dla Ciebie!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY TUTAJ: KURTKI DRESOWE ROZMIARY XXL  -- KLIK!

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj