Dresowe sukienki w dużych rozmiarach

Wysłano na2014-09-10
Ulubione0

Dresowe sukienki w dużych rozmiarach

W ofercie jesiennej wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom kobiet, które oczekują czegoś eleganckiego, lecz niezbyt zobowiązującego, ładnego i wygodnego. Słowem... wprowadziliśmy sukienki, które nie tylko wyglądają dobrze w dużym rozmiarze, ale również zapewniają komfort i swobodę ruchów.

Sukienki dresowe "z koniczynką" (tak je w sklepie nazywamy), mają przedłużony, luźny rękawek, który zakrywa ramiona i ręce. Posiadają również skromny dekolt w łódkę, dzięki czemu nie są za bardzo wyzywające i dobrze nadają się do pracy. W każdej chwili można go jednak lekko opuścić na ramię, aby kreacja nabrała nieco bardziej swobodnego charakteru.

Sukienki dresowe z tej serii najlepiej wyglądają na Paniach o średnim i wyższym wzroście. Ze względu na luźną górę będą odpowiednie także dla kobiet z dużym biustem. Serdecznie je polecamy!

sukienki-dresowe-blog-sklep-duże-rozmiary

Sprawdź szczegóły i zobacz fragmenty materiału z bliska:
sukienka dresowa jasna (uwaga: mniejsza dostępność tego koloru, prosimy o kontakt przed zakupem)
sukienka dresowa ciemna

Wygodne sukienki z nadrukiem - KEYS

Szukasz wygodnej sukienki na co dzień? Czegoś, co będziesz mogła założyć do pracy, na spacer czy na zakupy? Polecamy sukienki dresowe Keys. Dlaczego sukienki Keys warto mieć w swojej szafie? Sukienki mają fason oversize - dobrze maskują dodatkowe kilogramy. Ładną ozdobą sukienek są wycięcia na rękawach. Co jeszcze lubimy w tych sukienkach? Keys mają ciekawą grafikę z przodu, dzięki czemu z pewnością przyciągniesz wiele spojrzeń. Ładną ozdobą są również tasiemki z przodu sukienki. Nadaje jej to nietypowego, oryginalnego stylu. 

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Udostępnij

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj