dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Kurtka jesienna damska - duże rozmiary i dłuższe rękawy

Wysłano na2014-09-26
Ulubione0
Co jakiś czas klientki pytają nas o odzież z dłuższym niż standardowo rękawem. Dla Pań o długich rękach znalezienie kurtki czy płaszcza bywa niekiedy wyjątkowo trudne. Nowy jesienny fason kurtek damskich w ofercie XL-ki, posiada odwijany rękawek, dzięki czemu jest odpowiedni również dla takich osób. Wyjaśnienie: Standardowo długość rękawa w kurtkach i żakietach wynosi 60-62 cm. Jednak dość często zdarzają się osoby o nieco dłuższych rękach - wymagających rękawa 63-65 cm. Tu pojawia się problem. Chociaż rękawek w nowym modelu kurtek ma długość standardową tj. 60-61 cm (rękawek podwinięty tak jak na zdjęciu) można go dowolnie modelować i rozwinąć nawet do 67 cm.

Co jakiś czas klientki pytają nas o odzież z dłuższym niż standardowo rękawem. Dla Pań o długich rękach znalezienie kurtki czy płaszcza bywa niekiedy wyjątkowo trudne. Nowy jesienny fason kurtek damskich w ofercie XL-ki, posiada odwijany rękawek, dzięki czemu jest odpowiedni również dla takich osób. Wyjaśnienie: Standardowo długość rękawa w kurtkach i żakietach wynosi 60-62 cm. Jednak dość często zdarzają się osoby o nieco dłuższych rękach - wymagających rękawa 63-65 cm. Tu pojawia się problem. Chociaż rękawek w nowym modelu kurtek ma długość standardową tj. 60-61 cm (rękawek podwinięty tak jak na zdjęciu) można go dowolnie modelować i rozwinąć nawet do 67 cm.

kurtka-jesienna_z_długim_rękawem

W sklepie internetowym XL-ka znajdziesz również inne fasony jesiennych kurtek damskich. Duże rozmiary i różnorodność fasonów. Wybór rozmiarów damskich od 42 do 52 i 54. Wygodnie, elegancko i w zgodzie z trendami. Sprawdź na stronach sklepu XL-ka, zadzwoń i spytaj o szczegóły lub aktualne promocje. Zapraszamy!

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj