dawniej XL-ka.pl
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Odważna moda 50+ - stylizacje XL-ki na blogu Pani Krystyny Bałakier

Wysłano na2014-09-26
Ulubione0

Piękno nie ma wieku ani rozmiaru. Z Panią Krystyną Bałakier - stylistką i blogerką 50+ mieliśmy okazję współpracować rok temu - prezentowała ona wtedy na swoim blogu klasyczne żakiety XL-ki w kolorze czarnym i bordo. Zeszłoroczną współpracę wspominaliśmy tak miło, że tej jesieni ponowiliśmy kontakt.

Piękno nie ma wieku ani rozmiaru. Z Panią Krystyną Bałakier - stylistką i blogerką 50+ mieliśmy okazję współpracować rok temu - prezentowała ona wtedy na swoim blogu klasyczne żakiety XL-ki w kolorze czarnym i bordo. Zeszłoroczną współpracę wspominaliśmy tak miło, że tej jesieni ponowiliśmy kontakt.

Na blogu Pani Krystyny można oglądać stylizację składającą się z żakietu i spodni ze sklepu XL-ka.pl. Sesja zdjęciowa na tle odnowionego wrocławskiego dworca kolejowego wyszła naprawdę ciekawie, a chwilę po publikacji posta ze sklepu zniknęły niemal wszystkie spodnie w kwiaty. Niebieskie żakiety o jeansowym odcieniu również są już na wyczerpaniu i do tej pory cieszą się dużą popularnością.

żakiety_sklep_xl-ka_Pani_Krystyna_Bałakier

Panie w wieku 50 plus powinny nosić elegantsze, bardziej klasyczne ubrania. Nie znaczy to, jednak że muszą zrezygnować z kolorów, ciekawych tkanin oraz modnych fasonów. Eleganckie i odważne dodatki stosowane z umiarem, tylko poprawią wygląd codziennej lub wizytowej stylizacji, niezależnie czy nosimy rozmiar XXL czy XS. Czasami to tzw. nuda jest naszym największym wrogiem. Warto odważyć się na śmielsze kolory żakietów, kurtek i bluzek, po to by dodać twarzy świeżości i blasku. Panie po 50-tce mieszkające w dużych miastach już dawno odkryły tę zasadę - to właśnie jasne i wyraziste kolory możemy zobaczyć w strojach paryskich lub nowojorskich elegantek.

Ofertę żakietów XL-ka sprawdzisz w kategorii ŻAKIETY

niebieski_żakiet_i_spodnie

Eksperymentem są spodnie w kwiaty, ponieważ wiele kobiet w moim wieku uważa, że nie wypada już takich nosić. Jeśli spodnie są odpowiednio dopasowane do figury i tworzą harmonijna całość z resztą zestawu, to można je nosić w każdym wieku. (Krystyna Bałakier) Pani Krystyna udowadnia, że moda 50+ nie musi być nudna. Zachęca do eksperymentowania z kolorami i fasonami. Przekonuje, że każda kobieta, niezależnie od wieku może być piękna. Nie liczą się przecież lata, ale stan ducha.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj