Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Ponczo dresowe z kapturem dla miłośniczek wygody

Wysłano na2015-09-10
Ulubione0
Ponczo kiedyś noszone w kulturze Indian jako tradycyjny strój, natomiast obecnie od kilku sezonów bardzo popularne w świecie mody. Strój ten ma wiele miłośniczek, ponieważ jest bardzo praktycznym ubiorem na co dzień ale i od święta. Ponczo świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach i oczywiście można je dobrać do każdej sylwetki i stylizacji. Z racji tego, że poncza cieszą się dużym zainteresowaniem wielu Pań producenci przedstawiają bogatą ofertę tego produktu, dlatego nie mogło zabraknąć ich w sklepie XL-ka.

Ponczo kiedyś noszone w kulturze Indian jako tradycyjny strój, natomiast obecnie od kilku sezonów bardzo popularne w świecie mody. Strój ten ma wiele miłośniczek, ponieważ jest bardzo praktycznym ubiorem na co dzień ale i od święta. Ponczo świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach i oczywiście można je dobrać do każdej sylwetki i stylizacji. Z racji tego, że poncza cieszą się dużym zainteresowaniem wielu Pań producenci przedstawiają bogatą ofertę tego produktu, dlatego nie mogło zabraknąć ich w sklepie XL-ka.

PONCZO_DRESOWE_XXL_DUŻE_ROZMIARY_2
Nasza propozycja to okrycie wierzchnie z kapturem w kolorze czarnym lub bardzo modnej jasnej szarości - melanż - z czarnymi dodatkami w postaci przepięknych dużych guzików, w tym połączeniu prezentuje się znakomicie. Ponczo zostało wykonane z bardzo przyjemnego w dotyku i przede wszystkim ciepłego materiału, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w chłodne dni a nawet bardzo zimne. Z racji tego, że jest to dość luźny strój można założyć go dodatkowo na ulubiony płaszczyk lub kurtkę, a z pewnością nie straszny będzie dla nas jesienny chłód. Ponczo dresowe daje nam również gwarancję świetnego wyglądu i wygody, w tym modelu atutem są również zewnętrzne kieszenie zdobione efektowną blaszką, to idealna propozycja na jesień dla każdej kobiety.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj