Sukienka sylwestrowa - kreajca na szczególną noc w roku | duże rozmiary

Wysłano na2015-12-07
Ulubione0

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, przed nami sylwestrowa noc do białego rana, która dla wielu jest momentem szczególnym. Mnóstwo osób uważa ten wieczór za zamknięcie pewnego etapu w życiu i rozpoczęcie zupełnie nowego - postanowienia noworoczne zobowiązują. Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się, jakie będą Twoje postanowienia na Nowy Rok, warto pomyśleć, gdzie, z kim i w czym pożegnasz stary. Każda kobieta w tę jedyną, wyjątkową noc w roku będzie chciała wyglądać elegancko, inaczej niż zwykle, niezależnie od tego, gdzie będziesz spędzała Sylwestra, czy to będzie bal z prawdziwego zdarzenia, czy też impreza w klubie bądź domówka. Noc z 31 grudnia na 1 stycznia jest szczególna, ponieważ można sobie pozwolić wtedy na znacznie więcej niż zazwyczaj. Sylwester to głównie czerń i blask, ale nie to jest najważniejsze, lecz poczucie kobiety, że w Nowy Rok wchodzi elegancka i piękna.

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, przed nami sylwestrowa noc do białego rana, która dla wielu jest momentem szczególnym. Mnóstwo osób uważa ten wieczór za zamknięcie pewnego etapu w życiu i rozpoczęcie zupełnie nowego - postanowienia noworoczne zobowiązują. Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się, jakie będą Twoje postanowienia na Nowy Rok, warto pomyśleć, gdzie, z kim i w czym pożegnasz stary. Każda kobieta w tę jedyną, wyjątkową noc w roku będzie chciała wyglądać elegancko, inaczej niż zwykle, niezależnie od tego, gdzie będziesz spędzała Sylwestra, czy to będzie bal z prawdziwego zdarzenia, czy też impreza w klubie bądź domówka. Noc z 31 grudnia na 1 stycznia jest szczególna, ponieważ można sobie pozwolić wtedy na znacznie więcej niż zazwyczaj. Sylwester to głównie czerń i blask, ale nie to jest najważniejsze, lecz poczucie kobiety, że w Nowy Rok wchodzi elegancka i piękna.

sukienki sylwestrowe plus size duże rozmiary

Sukienka sylwestrowa plus size

Początek grudnia to najlepszy czas na znalezienie czegoś adekwatnego na Sylwestra. Jednak, żeby czuć się dobrze musisz zastanowić się jaką kreacje potrzebujesz, czy zdecydowanie elegancką suknie balową, czy też coś skromniejszego. W XL-ce znajdziesz sukienkę na sylwestra, która również posłuży na inne okazje. Sukienka Molly to propozycja dla Pań z pięknym biustem, które zdecydowanie się go nie wstydzą, a wręcz przeciwnie uważają za swój atut. Sukienka jest rozkloszowana, odcięta pod biustem z dekoltem na zakładkę, który bardzo dobrze eksponuje kobiece piersi. Bardzo ładną sukienką, która na sylwestrze zaprezentuje się świetnie jest sukienka Diamonds, na ramionach ma błyszczące zdobienie, jej odpowiednikiem jest ultrakobieca sukienka wieczorowa, która na ramionach ma koronkę. Sukienka sylwestrowa nie musi być czarna, dlatego również polecamy wyżej wspomniane kreacje w kolorze granatowym. Obie sukienki są luźne w górnej części, natomiast na biodrach są bardziej opięte. Jeżeli lubisz połączenie dzianiny i skóry to polecamy sukienkę Emily. Odpowiedni kształt wstawki z eco skóry sprawia, że sukienka ładnie wyszczupla kobiecą sylwetkę. Elegancka sukienka Luna również może zostać wykorzystana na inne okoliczności nie musi być tylko kreacją sylwestrową. Odcięcie w talii wynikające z marszczenia i ozdobnej klamerki powoduje, że sukienka bardzo dobrze się układa. Jeżeli, jednak nie zamierzasz spędzać sylwestra na sali pełnej gości, lecz w kameralnym gronie rodziny, przyjaciół możesz wybrać sukienkę mniej elegancką a zdecydowanie bardziej wygodną. Sukienka Susan, Suzi lub inne sukienki dzianinowejeansowe dostępne w XL-ce mogą być dobrym rozwiązaniem na domówkę u znajomych lub wieczór we dwoje. Sukienka sylwestrowa przede wszystkim musi być dobrana do miejsca, w którym spędzimy tę wyjątkową noc, ale też należy kierować się tym, aby czuć się w niej dobrze. Jeżeli poszukujesz czegoś wyjątkowego na Sylwestra to zapoznaj się z asortymentem XL-ki, a na pewno któraś z sukienek spodoba Ci się i będziesz musiała ją mieć.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj